About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Bize Ulaşın

Konyaaltı / Antalya

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Hoşgeldiniz.

Antalya Halı ve Koltuk Yıkama

  • Hangi halı veya döşeme tipine sahip olursanız olun, Antalya Halı Yıkama olarak bünyemizdeki halı temizleyicilerimiz ihtiyaçlarınızı karşılar. Garantili, profesyonel hizmetimiz, kirli halı sorunlarınızı kısa sürede çözmenize yardımcı olacaktır. Antalya'da ki Halı Temizleme firmaları arasından 50.000'den fazla mutlu müşterimiz ile sıyrılıyoruz. Antalya Halı ve Koltuk Yıkama, yüksek standartlı temizlik çözümleri sağlama konusunda sağlam bir üne sahip olmaktan gurur duymaktadır. Lara, Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı ve daha uzak bölgelerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet eden şirketimiz halı, perde, yumuşak döşeme, kilim, goblen ve döşeme temizliğinde uzmanlaşmıştır.

Halı Yıkama

Müşterilerimize çok çeşitli halılar için temizlik hizmetleri sunarak evlerine ve halılarına temiz bakmalarına yardımcı oluyoruz.

  • Konyaaltı, Lara, Muratpaşa, Döşemealtı, Kızılarık

Koltuk Yıkama

Halı Temizlik hizmetlerini çok daha iyi bir şekilde sunabileceğimize inanıyoruz ve müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz.

  • Varsak, Şirinyalı, Hurma, Fener

Yorgan Yıkama

Yenilik ve teknoloji sayesinde, benzersiz temizlik ihtiyaçlarınıza (halı, yorgan, koltuk, döşeme vs) yüksek kaliteli "terzi-işi" yanıt verebiliyoruz.

  • Meltem, Kültür, Kepez, Mazı Dağı
Özel Teklifimiz
Tüm hizmetler için %50 indirim

İşimizin çoğu tekrarlanan siparişlerden ve tekrar eden müşterilerden geldiğinden, bizi size tavsiye eden bir arkadaşınızdan veya profesyonel bir meslektaşımızdan bizi duymuş olabilirsiniz.