About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts of the system and expound.

Bize Ulaşın

Konyaaltı / Antalya

+0989 7876 9865 9

info@example.com

Halı Yıkama

A

Antalya Halı Yıkama, yılların mesleki tecrübesine sahip sertifikalı yerel temizlikçiler tarafından gerçekleştirilen profesyonel halı temizleme hizmeti sunmaktadır. İtibarımız kendisi için konuşur – rezervasyon yapmadan önce incelemelerimize bir göz atın! Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti arıyorsanız hemen 0532 520 7839 numaralı telefonu arayarak ücretsiz fiyat teklifi veya servis randevusu alın. *Aynı gün temizleme yuvaları artık mevcuttur.

Buharlı Halı Temizleme ve diğer çeşitli son teknoloji metodlar ile halı yıkama konusunda sizleri memnun edeceğimize güvenebilirsiniz. Antalya Halı Yıkama olarak; Hedefimiz ve en önemli şey %100 kusursuz temizlenmiş halı, %100 müşteri memnuniyeti ve çalışmalarımızın olumlu değerlendirilmesidir. Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten veya Halı Temizleme bölümümüzü incelemekten çekinmeyin. Nazik yardımcılarımız ve profesyonel halı temizlikçilerimiz tüm sorularınızı yanıtlayacak ve sizin için en iyi halı temizlik hizmetini seçmenize yardımcı olacaktır. Antalya’daki en iyi halı yıkama fiyatlarına sahibiz.

 • Toz Alma
 • Leke Kontrolü
 • Yıkama İşlemi
 • Sıkma
 • Kurutma
 • Havalandırma
 • Kontrol & Paketleme
 • Müşteri Memnuniyeti

Antalya Halı Yıkama fabrikamız her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Antalya’nın hemen hemen her bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı evinizden alıp eve teslim ediyoruz.Unutmayın bizim işimiz sadece halı yıkama bizi köşe başlarındaki oto yıkamalar ile karıştırmayın. İsteğiniz zaman gelip yerlerimizi gezebilirsiniz.
Halılar artık herkesin gündelik hayatını renklendiren nesneler haline geldi. Halılar hayatımızı renklendirmesine rağmen temizliği düzenli ve iyi birşekilde yapılmazsa halılardan çıkan toz kıl ve havlar soluduğumuz havaya karışarak sağlımızı tehdit ederler. Bu sebeble aldığınız halı yıkama hizmetinin kalitesi son derece önemli.

İşte tam bu noktada Antalya Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize son tekneloji makineler ile size hizmet vermekteyiz. Bünyemizde çalışan her personel gün geçtikçe kendini geliştirmekte ve verdiğimiz hizmetlere yenilerini katmaktayız.

Otomatik makinemizde ki şu sırayla; yumuşatma, ultraviole ışın, ozonla hazırlanan solüsyonla derinlemesine yıkama işlemi gerçekleşir. Halılarınız tam otomatik makinede yıkandıktan sonra taşınarak hijyenik bir ortamda kurumaya bırakılır. Kuruma işleminden sonra kontrolü yapılan halılarınız paketlenir ve size servis edilir.

Halı Yıkama Firmamızın profesyonel makineleri ile bu işlemler kolayca tüm halılarınıza uygulanabilmektedir. Antalya Halı Yıkama sektöründeki çoğu merdiven altı firmalar, halıların temizliğine ve halıları antibakteriyel bir biçimde yıkamaya önem göstermezler. Bu sebeple profesyonel ve bizim gibi kaliteli firmaları tercih etmelisiniz.

Antalya Halı Temizleme Merkezi olarak Antalya’da müşterilerimizin halıları ne çeşit olursa olsun; ( Makine halısı, Makine Yün Halı, Shaggy Halı, Step Halı, Bünyan Halı, Hereke Halı, Döşemealtı Halısı, İpek Halı, Nepal Halı, Isparta Halısı, Kilim, El dokuma halı, Çin halısı, Yağcıbedir halı, Ladik Halı. ) profesyonel makinelerimiz ile konusunda uzman ekibimiz ve hijyenik temizlik ürünlerimizle temizliyoruz.

Antalya Halı Yıkama ve Konyaaltı Halı Yıkama için en ucuz halı yıkama fiyatları ile hizmet almak için en iyi halı yıkama firması.

Halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılar, yıkama işleminden önce bilgiler tekrar kontrol edilerek türüne göre ayrılır.

 • Makine Halısı
 • Makine Yün Halısı
 • Isparta Yün Halısı
 • Shaggy Halı
 • İpek Halı
 • Çin Halısı
 • Döşeme Halısı
 • Kaymaz halı

Antalya’daki fabrikamızdaki halılar bu tür ve özelliklerine göre ayrılarak halı türlerine özel farklı yıkama ayarlaması uygulanmaktadır. Gruplanan bu halıların tamamı 12 fırçalı endüstriyel halı yıkama makinesi ile yıkama işlemi başlatılır. Bu makineler ile halınızın türüne göre baskı ayarlaması yaparak halınızın dokusuna ve rengine asla zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlanmaktadır.

Kullandığımız şampuanlar ve diğer ürünler de da aynı özelliklerde ve sertifikalıdır. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra halılarınızı durulama makinasına alıyor ve daha sonra kurutma işlemi için güneş görmeyen kapalı ortamda askıya alıyoruz.